«    1  |  2  |  3  |  4  |  5    »

VI Rajd MDP

Nasi druhowie oraz członkowie MDP wzięli udział w corocznym Rajdzie Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. W tym roku, VI jego edycja, odbyła się w Mucharzu.

Członkowie naszej jednostki uczestniczyli w Rajdzie jako sędziowie konkurencji związanej z ratownictwem medycznym. Podczas krótkiej scenki sprawdzali umiejętności z zakresu pierwszej pomocy, jakimi dysponują wszyscy członkowie MDP. Drużyna MDP działająca przy OSP Wadowice wyruszyła na Rajd w składzie: Gabriela Kudłacz, Gabriela Hajost, Angelika Kozik, Kacper Konopka, Bartłomiej Gacur oraz Dominik Matuła. Ich opiekunami byli druhowie Magdalena Mirocha oraz Przemysław Król. W trakcie wielu konkurencji, które sprawdzały ich wiedzę i umiejętności na wielu płaszczyznach, nie zabrakło im poczucia humoru, ale i skupienia. Uczestniczyli w takich konkurencjach jak: test wiedzy ogólnej z zakresu historii, sprawnościowy tor przeszkód, zadania bojowe, ratownicze, test sprawdzający wiedzę pozyskaną dzięki członkom Koła Łowieckiego Cietrzew z Mucharza oraz wiele wiele innych.

Członkowie MDP Wadowice zajęli w ogólnej klasyfikacji 11 miejsce oraz brązowy medal w teście wiedzy zorganizowanym przez Klub Łowiecki Cietrzew.