1  |  2  |  3  |  4  |  5    »

Walne Zebranie Sprawozdawcze

Jak co roku, w naszej remizie odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze wszystkich członków OSP Wadowice.

Wspólnie podsumowaliśmy przebieg całego ubiegłego roku, który był dla nas niezwykle pracowity, ale i owocny. To w 2018 roku powitaliśmy w swojej załodze nowy średni samochód ratowniczo-gaśniczy IVECO EUROCARGO. Po raz pierwszy również uczestniczyliśmy w wielu projektach, z których najbardziej pracowitym był projekt I ty możesz pomóc zrealizowany dzięki Fundacji TESCO.

Wszystkie nasze zeszłoroczne osiągnięcia oraz plany na rok 2019 przedstawiliśmy podczas Walnego Zebrania Sprawozdawczego. Swoją obecnością zaszczycili nas zaproszeni Goście: Kierownik Wydziału Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta w Wadowicach, Pani Beata Mamcarczyk, Komendant Oddziału Miejsko-Gminnego Zarządu ZOSP RP, dh Adam Kociołek oraz Przedstawiciel Komendy Powiatowej PSP w Wadowicach, mł. bryg. Krzysztof Cieciak.
Zarząd przekazał również podziękowania druhom szczególnie zaangażowanym w rozwój jednostki.